KONST / Litografier / Färglitografi 13464001
nr 1346 4001
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 67/300, daterad 1981. Bladets mått: 48x63, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:54:43
6/9 12:49:00
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas